Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sitemize 8 tane moderatör alinacaktir . Moderatör olmak için Tiklayiniz..

Bill Gates :)

YazarMesaj
Takii
Admin
Admin
Takii

Zodyak Zodyak : Başak çin astrolojisi çin astrolojisi : Köpek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 627 Karma Karma : 1558 Rep Rep : 3 Doğum tarihi Doğum tarihi : 25/08/94 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/04/10 Yaş Yaş : 29 Nerden Nerden : aLmanya İş/Hobiler İş/Hobiler : footbaLL biLardo ....

Bill Gates :) Empty
MesajKonu: Bill Gates :)   Bill Gates :) Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 2:43 pm

Tanrı demiş ki:

-'Bill senin durumun hakikaten karmaşık. Seni cennetemi cehenneme mi yollamalı bilemiyorum. Her eve bilgisayar girmesine yardımcı olarak insanlığa katkıda bulundun ama bir yandan da Windows gibi bir rezaleti de yarattın. Ben de senin özel durumuna gore bir şey yapacağım.Cenneti de cehennemi de ziyaret et, hangisine gideceğine karar ver.

-'Tamam' demiş Bill Gates, 'Önce cehenneme bir bakayım.' Ve inmiş cehenneme Bir de bakmış berrak sulu bir kumsalda bir
sürü güzel kız top oynuyor eğleniyor, güneş parlıyor hava süper. -'Allaah' Demiş Bill Gates, 'Cehennem böyleyse Cenneti hakkaten görmek isterim.' Ve
cennete çıkmış. Bir bakmış, bulutların üzerinde bir yer, etrafta melekler uçuşuyor, insanlar lir çalıyor, güzelce bir yer ama Cehennem kadar değil. -'Tamam' demiş tanrıya Bill Gates, 'Ben cehenneme gitmeye karar verdim.' İki hafta sonra tanrı cehennemi ziyaret edip Bill Gatesin nasıl olduğuna bakmaya karar vermiş. Gitmiş Bill'in yanına, Bill bir duvara zincirlenmiş, alevler içinde karanlık bir mağarada ve zebaniler işkence ediyor. - Nasılsın Bill? -

-Korkunç! Burası iki hafta önce geldiğim cehennem değil! Kızların oynaştığı o güneşli kumsala ne oldu?

Tanrı cevap vermiş: - O ekran koruyucuydu!
https://eglentr.forum.st

Bill Gates :)
1 sayfadaki 1 sayfası