AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
Sitemize 8 tane moderatör alinacaktir . Moderatör olmak için Tiklayiniz..

Paylaş | 

HHA'dan Bomba Gibi Haber!!!

YazarMesaj
Takii
Admin
Admin

Zodyak Zodyak : Başak çin astrolojisi çin astrolojisi : Köpek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 627 Karma Karma : 1558 Rep Rep : 3 Doğum tarihi Doğum tarihi : 25/08/94 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/04/10 Yaş Yaş : 24 Nerden Nerden : aLmanya İş/Hobiler İş/Hobiler : footbaLL biLardo ....

MesajKonu: HHA'dan Bomba Gibi Haber!!!   Ptsi Mayıs 10, 2010 1:30 pm

İyi akşamlar sayın TPF üyeleri ve yöneticileri Hüzün Haber Ajansı olarak çok gizli bi belgeyi ele geçrmiş bulunmaktaym forumumuz yöneticisi EYLÜl'ün ele başılığını yaptığı Çılgın Kızlar adında bir Grup kurduğu bu akşam muhabir arkadaşlarım tarafından elime ulaştı ve sizlerle paylaşmak istedim ...

İlk Olarak Gruptakileri Göstermekle işe Başlamak istiyorum....

BAşlarını BAşkanları olarak EYLÜL Çekiyor işte fotoğrafı;
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Çılgın olduğu kadar Agresif olan Güzelimiz karşısındaki kızların gülmesine daynamıyor analşılan.

İkinci Olarak BAşkan Yardımcısı ve Yazman;
Gözlüklü olan Başkan yardımcısı Fenerbahçe(Yasemin Takma İsmi) Diğeride Birliğin YAzmanı Gizem_35.Görüyosunuzya çılgın yazman Çılgınlık peşinde koşuyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Üçüncü Olarak Birliğin balerinlerini sizlere tanıtmak istyorum Çılgın üyeler;
Sağdan sola doğru Almi_cg[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]İkonium[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Kayıp Gül[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Masal bu dörtlü üye gurubu tam bir bale hastası desek yanlış bir tabir olmaz diye düşünüyorum...

Son olarakta diğer çılgın üyeler birlik Başkanı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Başkan Yardımcısı veYazmanın Anneleri ile grubun Fahri Üyesi Nefettiti'nin resmi . Gruba[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] en büyük destekçileri olduklarını söyledikleri annelerinide üye yapmayı ihmal etmemişler üye yapmışlar Çılgın Gençlik[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]İşte[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Soldan sağa BAşkan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Yardımcı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]YAzman[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]BAbaanne

Çılgın Grupcuların Kurallarını da ele geçirdik;

-Her Grup Çılgın üyesi her hafta bir çılgınlık yapıp TPF üyelerini şaşırtmalıdır
-Gurup Çılgınlar Anca Beraber Kanca Beraber kuralını İhlal Edemezler(her yerde Birlikteler[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.])...
-Erkekler Konusunda kesinkle taviz verilmiycek ve Erkekler için her ayın sonunda haince bir çılgınlık planı yapılarak TPFerkelerine uygulanacaktır...
-Her çılgın başkanın isteği ile imzasında Kendi resmi bulundurmak mecburiyetindedir[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] aksi taktirde kuralları ihlal etmekten Gurup Dışı edilecektir
-Her Çılgın Grupçu kız çılgın elbiseler giymek zorundadır[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] aksi taktirde Başkan tarafından 3 HAfta İmzasında Ben Çirkin Çılgınım yazısını bulundurmak zorundadır...
-Kuralları kabul etmeyenler guruptan men edilecektir saygılar EYLÜL

Evet Hüzün HAber Ajans okurları ben Muhabiriniz ve ajans sahibesi HüZüN M3L3G! haberimizn sonuna gelmiş bulunuyoruz bir sonraki haberde görüşünceyedek Hoşça[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Dostça ve Esen Kalın Her Nerde Yaşanıyor ve Yaşatılıyorsanız..[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Not: Sadece resimler alıntıdır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kullanıcı profilini gör http://eglentr.forum.st

HHA'dan Bomba Gibi Haber!!!
1 sayfadaki 1 sayfası