AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
Sitemize 8 tane moderatör alinacaktir . Moderatör olmak için Tiklayiniz..

Paylaş | 

Rüştü: Benden özür dileyecekler

YazarMesaj
Takii
Admin
Admin
Takii

Zodyak Zodyak : Başak çin astrolojisi çin astrolojisi : Köpek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 627 Karma Karma : 1558 Rep Rep : 3 Doğum tarihi Doğum tarihi : 25/08/94 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/04/10 Yaş Yaş : 24 Nerden Nerden : aLmanya İş/Hobiler İş/Hobiler : footbaLL biLardo ....

MesajKonu: Rüştü: Benden özür dileyecekler   C.tesi Mayıs 22, 2010 3:31 pm

google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);

Beşiktaşlı kaleci Rüştü, Aziz Yıldırım’ın kendisinden özür dileyeceğini söyledi.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'ın deneyimli kalecisi Rüştü, kendisini suçlayan Aziz Yıldırım ve yöneticilerin kendisinden özür dileyeceğini söyledi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, "Bursaspor maçında yediği goller şaibeli" dediği Beşiktaş'ın tecrübeli kalecisi Rüştü Reçber, facebook'taki sayfasında kısa [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] mesaj yayınladı.
Hakkımı yiyenler benden özür dileyecek
Deneyimli file bekçisi, "Arkadaşlar, gerçekler yakın zamanda ortaya çıkacak. Hakkımı yiyenler o zaman birer birer benden özür dileyecek. Beni tanıyan tanır [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] böyle bir şey yapmayacağımı çok iyi bilir. Kimseye kızgın değilim ama beni böyle bir iftiranın altına atan F.Bahçe Başkanı ve Yönetimi'ne kırgınlığım bir ömür sürecek"diye yazdı.
Yönetimden fırça
Beşiktaş'ta önceki gün toplanan yönetimin toplantıya çağırdığı Rüştü'ye desteğin yanı sıra bir de fırça attığı öğrenildi. F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırm'ın kendini suçlayan sözleri karşısında Rüştü'ye destek veren yönetim milli kaleciye, "Sonuna [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arkandayız. Hukuksal hakkını kullanmak senin bileceğin bir iş. Kulüp olarak bu konuda sana her konuda desteği vermeye hazırız" denildi.
Denizli'yi de kızdırdı
Yönetim diğer yandan da tecrübeli kaleciyi uyararak, "Bir daha hiçbir takım futbolcusu ve yöneticisi ile bu tür konulara girme. Futbolcu sözünü sahada verir ve sahada futbolu ile konuşur. 'Bizi hangi takımın [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] olacağı ilgilendirmiyor' derken futbolcularımızın başka takımın futbolcuları ve idarecileri ile konuşmaları hoş değil" denildi. Beşiktaş yönetimi içinde başta ikinci başkan Metin Keçeli olmak üzere bazı yöneticiler Rüştü'nün yanlış yaptığı konusunda görüş bildirirken, teknik direktör Mustafa Denizli'nin de gelişen olaylar nedeniyle milli kaleciye kızdığı öğrenildi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kullanıcı profilini gör http://eglentr.forum.st

Rüştü: Benden özür dileyecekler
1 sayfadaki 1 sayfası