AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
Sitemize 8 tane moderatör alinacaktir . Moderatör olmak için Tiklayiniz..

Paylaş | 

Emre’nin kabusu sürüyor

YazarMesaj
Takii
Admin
Admin

Zodyak Zodyak : Başak çin astrolojisi çin astrolojisi : Köpek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 627 Karma Karma : 1558 Rep Rep : 3 Doğum tarihi Doğum tarihi : 25/08/94 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/04/10 Yaş Yaş : 23 Nerden Nerden : aLmanya İş/Hobiler İş/Hobiler : footbaLL biLardo ....

MesajKonu: Emre’nin kabusu sürüyor   C.tesi Mayıs 22, 2010 3:33 pm

Emre Belözoğlu, maç bittiğinde sevinçten bayıldım, kalktığımda insanlar ağlıyordu dedi.
Fenerbahçe'nin [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] anda kaçırdığı şampiyonluğun gelmesi için sahada en fazla ter döken oyunculardan biri olan Emre Belözoğlu, yaşanan kâbusu hâlâ atlatamadı.

ABD’deki çalışmalarda mutsuzlukları yüzlerinden okunan sarı-lacivertlilerin önderi sayılacak olan Belözoğlu, arkadaşlarıyla ve dostlarıyla yaptığı sohbette, “Bu yaşadığımız duyguyu nasıl atlatacağız bilmiyoruz. Yaşadığımız tam anlamıyla [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] travma. Karşılaşma bittiğinde sevinçten düşüp bayıldım.. Sonra ayıldığımda insanlar ağlıyordu.. Sonra bir daha bayılmak istedim” cümlelerini kurarak yaşadığı depresyonu atlatmaya çalışıyor.
Diğer isimler Mehmet Topuz, Selçuk Şahin, Volkan Demirel ve Semih Şentürk de Emre Belözoğlu gibi birbirleriyle konuşup, rahatlamaya çalışıyorlar.(Vatan)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kullanıcı profilini gör http://eglentr.forum.st

Emre’nin kabusu sürüyor
1 sayfadaki 1 sayfası