AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap
Sitemize 8 tane moderatör alinacaktir . Moderatör olmak için Tiklayiniz..

Fikret Kuşkan’ın aracından esrar çıktı

YazarMesaj
Takii
Admin
Admin
Takii

Zodyak Zodyak : Başak çin astrolojisi çin astrolojisi : Köpek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 627 Karma Karma : 1558 Rep Rep : 3 Doğum tarihi Doğum tarihi : 25/08/94 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/04/10 Yaş Yaş : 25 Nerden Nerden : aLmanya İş/Hobiler İş/Hobiler : footbaLL biLardo ....

Fikret Kuşkan’ın aracından esrar çıktı Empty
MesajKonu: Fikret Kuşkan’ın aracından esrar çıktı   Fikret Kuşkan’ın aracından esrar çıktı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 3:36 pm

Fikret Kuşkan’ın aracında esrar bulundu

Polis'in durdurup aradığı oyuncu Fikret Kuşkan'ın aracından esrar çıktı.

Mart ayında, Piyalepaşa Bulvarı'nda trafik kontrolü yapan polis, seslendirme yapmak üzere Maslak'taki bir stüdyoya giden sinema oyuncusu Fikret Kuşkan ile şoförü B.T'nin içerisinde bulunduğu aracı durdurdu.

Polis aracın torpido gözünde 1,22 gram esrar buldu. Soruşturmada, Fikret Kuşkan, araçta bulunan esrarla bir ilgisi bulunmadığını söyleyerek, "Hayatımda esrar kullanmadım. Sigara içiyorum" diyerek takipsizlik kararı verilmesini istedi. Polise esrarın kendisine ait olmadığını söyleyen B.T., savcılık ifadesinde "Trafik kontrolünden iki gün önce Kasımpaşa ışıklarda tanımadığım bir şahıstan denemek amaçlı 10 TL karşılığı, sarılı vaziyette satın aldım. Aynı gün iki nefes çektim. Hoşuma gitmedi. Torpido gözüne koydum. Pişmanım" dedi. Polise verdiği ifade hatırlatılan B.T, "Olayın şokuyla kendimi savunmak amacıyla söylemiştim" diye konuştu.

B.T., daha önce S.Ç. ile çalıştığını belirterek, "Kendisi bir senedir ABD'de. Aracı bana teslim etti. Emanet olarak duruyordu" dedi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://eglentr.forum.st

Fikret Kuşkan’ın aracından esrar çıktı
1 sayfadaki 1 sayfası