Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap
Sitemize 8 tane moderatör alinacaktir . Moderatör olmak için Tiklayiniz..

Taqi Kanka bkarmısın

YazarMesaj
CaTaiysT
Caliskan Üye
Caliskan Üye
CaTaiysT

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 91 Karma Karma : 116 Rep Rep : 0 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/05/10 Nerden Nerden : Googleden sen? İş/Hobiler İş/Hobiler : Napcan Lakap Lakap : KiLitli

Taqi Kanka bkarmısın Empty
MesajKonu: Taqi Kanka bkarmısın   Taqi Kanka bkarmısın Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 7:35 am

Knk Ben yetkimi boarda tasıycam bni board Police yapsana:D

Ama Kültür,sanat ve oyun bölümü ayrıca benim olcak ve diğer bütün bölümlerde yetkim olcak knk Okey?
TécHn0 WéLéd
Moderatör Denetimcisi

Moderatör Denetimcisi
TécHn0 WéLéd

Zodyak Zodyak : Kova çin astrolojisi çin astrolojisi : Manda Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 202 Karma Karma : 254 Rep Rep : 1 Doğum tarihi Doğum tarihi : 12/02/97 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/05/10 Yaş Yaş : 23 Nerden Nerden : KahramanMaraş. İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci/Forum Lakap Lakap : SisTematik.

MesajKonu: Geri: Taqi Kanka bkarmısın   Taqi Kanka bkarmısın Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 7:40 am

->Merhaba,

Sizi 1 Şekilde Uyarmak istiyorum.

Moderatör/Süper Moderatör Rütbesinden çıkan Bir USER 'in geri gelme şansı yoktur Wink
Gh0stRydeR
Caliskan Üye
Caliskan Üye
Gh0stRydeR

Zodyak Zodyak : Ikizler çin astrolojisi çin astrolojisi : Domuz Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 122 Karma Karma : 177 Rep Rep : 0 Doğum tarihi Doğum tarihi : 23/05/83 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/05/10 Yaş Yaş : 37 Nerden Nerden : Bilinmez İş/Hobiler İş/Hobiler : Bilgisayar Lakap Lakap : FreddyKrueger

MesajKonu: Geri: Taqi Kanka bkarmısın   Taqi Kanka bkarmısın Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 7:47 am

Bourd Eger O Üye Çalışmalarında Başarılıysa Gerekilen Rütbeye Getirilir Burda Senin Dedigin Le Alakası Yok

Taqi Kanka bkarmısın
1 sayfadaki 1 sayfası