Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sitemize 8 tane moderatör alinacaktir . Moderatör olmak için Tiklayiniz..

Arda: Fener maçı kırılma anıydı

YazarMesaj
Takii
Admin
Admin
Takii

Zodyak Zodyak : Başak çin astrolojisi çin astrolojisi : Köpek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 627 Karma Karma : 1558 Rep Rep : 3 Doğum tarihi Doğum tarihi : 25/08/94 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/04/10 Yaş Yaş : 29 Nerden Nerden : aLmanya İş/Hobiler İş/Hobiler : footbaLL biLardo ....

Arda: Fener maçı kırılma anıydı Empty
MesajKonu: Arda: Fener maçı kırılma anıydı   Arda: Fener maçı kırılma anıydı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 3:29 pm

google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);

Arda Turan Fenerbahçe maçının kırılma anı olduğunu söyledi
Galatasaray'ın milli yıldızı [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Turan, sezonun kırılma anının Fenerbahçe maçı olduğunu belirtti.

Galatasaray'ın ve Türkiye Milli Takımı'nın yıldız futbolcusu Arda Turan, sarı-kırmızılı takımdan, milli takıma, Bursaspor'un şampiyonluğundan, gelecek sezon hangi takımda forma giyeceğine kadar [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] konularda açıklamalar yaptı.
İşte Arda Turan, NTVSPOR'a yaptığı [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] açıklamaları..
"Öncelikle Amerika'ya geldik. Herşey yolunda, kamp oldukça keyifli geçiyor. Sezon sonu yorgunluğu ve bıkkınlık olsa da arkadaşlık üst düzeyde olduğu için herşey yolunda..Antrenmanlar yorucu geçiyor ancak her [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adamın ayrı bir stili var. Bir sıkıntyı yok. Sadece hava sıcak. Hazırlık maçının 12:30'da olması biraz bizi etkileyecek".

"GALATASARAY VE BEN BAŞARISIZDIK"
Galatasaray'ın [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] olmadığı her sezonun, sarı-kırmızılı takım için başarısız bir sezon olduğunu söyleyen Arda "Bizim açımızdan başarısız bir sezondu. Benim için başarısız, Galatasaray için de başarısız bir sezonu geride bıraktık. Ancak ben takım için elimden gelen herşeyi yaptığıma inanıyorum. Vicdanım rahat" şeklinde konuştu.

Arda ayrıca Galatasaray'ın başarısının ve başarısızlığının bireylere bağlanmaması gerektiğini, nasıl her başarı takım halinde kazanılıyorsa, her başarısızlıkda da herklkesin payı olduğunu söyledi.

Fener maçı kırılma anıydı
Sezonun kırılma anının Fenerbahçe maçı olduğunu söyleyen Arda "Kaptanlık üzerinde baskı yarattı mı?" sorusuna "Galatasaray kaptanı olmak büyük bir onur ve bu onur benim üzerimde herhangi bir baskı yaratmadı" şeklinde cevap verdi.

Galatasaray'la 2012'ye kadar sözleşmesi bulunan Arda "Gelecek sezonda Galatasaray'da forma giyeceğim. Yeni stadımızda büyük başarılar elde edeceğimize inanıyorum" şeklinde konuştu.

"MEDYA İNSANLARI YÖNELNDİRİYOR"
Diyarbakırspor maçında taraftarın kendisini ıslıklamasıyla ilgili bir soruyu da yanıtlayan yıldız oyuncu "Futbol içinde böyle şeyler var. Benim işim sahaya çıkıp elimden gelenin en iyisini yapmak. Traftar bizi ıslıklayabilir, yapacak birşey yok. Ayrıca zaten hepsinin Galatasaray taraftarı olduğunu da düşünmüyorum" dedi.

Medya'nın insanları yönlendirdiğini söyleyen Arda" Medya insanları yönlendiriyor. Yanlış haberler yazıyorlar, insanlar da bunlara inanıyor. Birşeyin 100 kez olmadığını söyledim inandıramadım. Bİr süre sonra ister istemez ailenizle yalnız kalıyorsunuz" şeklinde konuştu.
"BURSASPOR'U TEBRİK EDİYORUM"
Bursaspor'un şampiyonluğunu da değerlendiren Arda Turan "Bursaspor sezon başından beri herşeyi doğru yaptı. Şampiyonluğu hak ettiler. Herp pozittif futbol oynamaya çalıştılar. Onları tebrik ediyorum" dedi
https://eglentr.forum.st

Arda: Fener maçı kırılma anıydı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fener’e dev kule
» ◄ ARDA TURAN Fan Club ► | O Bir Süperstar !