Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap
Sitemize 8 tane moderatör alinacaktir . Moderatör olmak için Tiklayiniz..

Seren’den şaşkın açıklama

YazarMesaj
Takii
Admin
Admin
Takii

Zodyak Zodyak : Başak çin astrolojisi çin astrolojisi : Köpek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 627 Karma Karma : 1558 Rep Rep : 3 Doğum tarihi Doğum tarihi : 25/08/94 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/04/10 Yaş Yaş : 25 Nerden Nerden : aLmanya İş/Hobiler İş/Hobiler : footbaLL biLardo ....

Seren’den şaşkın açıklama Empty
MesajKonu: Seren’den şaşkın açıklama   Seren’den şaşkın açıklama Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 3:35 pm

Musa’dan ayrılmak istiyorum ama evliliğim bitsin istemiyorum.

Ölen bebeği Stefani'yi bir çöp torbasına koyup Ulus'taki Musevi Mezarlığı'nda gömdüren eşine boşanma davası açan Seren Serengil, ilginç bir açıklama yaptı.

Serengil, hayatı boyunca affetmeyeceğini söylediği eşiyle ayrılmayı ama aynı zamanda da ömür boyu evli kalmayı istediğini söyledi. Serengil, “Musa’dan ayrılmak istiyorum ama evliliğim bitsin istemiyorum. Ömür boyu evli kalayım istiyorum. Kendimi alt edemiyorum. Çünkü emekler var. Yeni bir sayfa açılsın artık... Geçmişten kurtulup yeni bir başlangıca çok ihtiyacım var aslında ama dünden kurtulamıyorum” dedi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://eglentr.forum.st

Seren’den şaşkın açıklama
1 sayfadaki 1 sayfası