Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sitemize 8 tane moderatör alinacaktir . Moderatör olmak için Tiklayiniz..

Kadını kadın yapan kalçadır

YazarMesaj
Takii
Admin
Admin
Takii

Zodyak Zodyak : Başak çin astrolojisi çin astrolojisi : Köpek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 627 Karma Karma : 1558 Rep Rep : 3 Doğum tarihi Doğum tarihi : 25/08/94 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/04/10 Yaş Yaş : 29 Nerden Nerden : aLmanya İş/Hobiler İş/Hobiler : footbaLL biLardo ....

Kadını kadın yapan kalçadır Empty
MesajKonu: Kadını kadın yapan kalçadır   Kadını kadın yapan kalçadır Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 3:39 pm

Nez kadının kadın yapan kalçadır diyor

Seksi şarkıcı Nez, 'Kadının kalça kıvrımı onu daha da [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yapar' dedi.

Hem sesi hem de yaptığı dansla adından söz ettiren Nez, ünlü erkek dergisi FHM için fitness hocası oldu ve spor kıyafetler içinde birbirinden seksi pozlar verdi. Ünlü şarkıcı, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hayatıyla da ilgili ilginç açıklamalarda bulundu...

BENDEN BİR TANE VAR!
Dergi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sizinle spor konseptiyle bir çekim yaptık. Sporla kendinizi bağdaştırabildiniz mi?

Yaşım gereği spor giyinen bir kadın olduğum için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] rahat bir çekim oldu. Ben mesleğimden önce kendi sağlığım için her zaman spor yaparım. Evimde bir koşu bandım var. Her sabah olmasa bile haftanın üç-dört günü koşuyorum ve karın kaslarımı güçlendirmek için mekik çekiyorum.

Dans ederken şarkı söyleyen nadir şarkıcılardansınız. Sizce yokluğunuzda sizin tahtınıza biri oturdu mu?
Bence Türkiye'de çok iyi şarkı söyleyip, iyi bir yorumcu olan ve üstüne dans da edebilen erkeklerden bir tek Tarkan var. Kadınlardan ise [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] zamanlarda Hadise... Ama yorum ve ses açısından çok iyi diyemem ona. Tahtıma biri konar diye de asla bir korkum yok. Çünkü sadece bir Nez var ve ben ölene kadar da bu böyle olacak.

Türkiye'nin en güzel kalçasına sahip kadınlarından birisiniz. Jennifer Lopez'le başlayan bu akımı Türkiye'ye siz soktunuz. Bunun için özel bir çaba sarf ettiniz mi?
Bu genetik bir durum... O yıllarda isteseydim bile değişemezdim. Evet, bir ilk gibi oldu ve kilo verip, ben de diğerlerine benzemeliyim düşüncesine sahip olmadım. Jennifer Lopez'den hiç etkilenmedim ama hep güzel buldum onu. Bir kadında kalça, orantılı olursa kadınlığın en önemli simgesi haline döner. Bir kadının kalça kıvrımı onu daha da kadın yapar.

JULIO IGLESIAS'I REDDETTİ
"Artık fiziğimle değil, işlerimle gündeme gelmek istiyorum" sözü yerine söylenebilecek yaratıcı bir laf geliyor mu aklınıza?

Ses ve fizik estetik bir bütündür. Kimi sesini beğenir, kimi fiziğini beğenir ama önemli olan ne yapıyorsam kendim için, yüzde yüz isteyerek yapıyorum.

Erkekler arasında beğenildiğiniz aşikar. Şu zamana kadar aldığınız en acayip teklif neydi?

Julio Iglesias birkaç yıl önce bir konser için ülkemize gelmişti, ben de basın toplantısında onun tercümanlığını yapıyordum. Röportaj öncesi beni yemeğe davet etmişti. Çok şirin bir tavrı vardı. Ona teşekkür edip teklifini geri çevirdim. İşin komik tarafı, bir gazeteci, "Sizi bir kadın reddetti mi?" diye sordu. "Evet" dedikten sonra gülümseyerek bana baktı. Kıpkırmızı oldu.

BİR ERKEK DOĞAL VE TEMİZ OLMALI
Yakınlarınıza Nez'i üç kelimeyle özetleyin desek, ne derler sizce?

İlk başta herkesin çok yanlış tanıdığını söylerler. Tanıdığınızda kalbini ve dostluğunu çok seveceğiniz duygusal, çok zeki, çalışkan ve merhametli bir kadındır derler.

Vücudunuzda hiç estetik var mı? Yaptırmayı düşünüyor musunuz?

Hayır yok ve sanıyorum buna biraz karşıyım. Her halimin, her çizgimin bir anısı var. Bu yüzden hiç estetik yaptırmak istemiyorum.

Erkekte dikkat ettiğiniz ilk şey nedir? Ya da tam tersi erkekte ne görürseniz ondan anında soğursunuz?
Bir erkeğin benim için doğal, samimi ve komik olması önemli ama eli, kolu şöyle olsun diye bir durumum hiç olmadı. Elbette temizlik önemli.

İLİŞKİDE YALAN VARSA BEN YOKUM!
Vücudunuzda en beğendiğiniz ve en beğenmediğiniz yer neresi?

Kendimle barışık olduğum için, her yerimi ayrı seviyorum. Ama özellikle şuramı diyemem.

En çok hangi dans türünü seviyorsunuz?
Latin, Latin, Latin.

Alışverişle aranız nasıl? Alışveriş yaparken kendinden geçen tiplerden misiniz? En fazla ne alırsınız?
Ne çok iyi, ne çok kötü... Saatlerce alışveriş yapmasını hiç sevmem, alırım ve genelde daha denemeden üzerimde hayal ederim.

EN ÇOK AYAKKABI ALIRIM!
Olur mu peki?

Olur. En çok aldığım şey ise son zamanlarda jean ve ayakkabı.

Nez ilişkide nasıldır? Erkek arkadaşınızı daraltır mısınız yoksa rahat mısınızdır?
İlişki, huzur veriyorsa dır dır olmaz! İki tarafta rahat olmalı ama saygıyı yitirmemeli. Genelde sabırlıyım. Ama karşı tarafın yalan söylediğini anlarsam anında ilişkimi bitiririm. Sahte olan ilişki asla yürümez.

HER ŞEYİ YERİM AMA PİŞMAN OLMAM
Yaptığınız iş itibariyle vücudunuza sürekli dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle uyguladığınız bir şeyler var mı?

Ben her şeyi ye ve yediğinden pişman olma diyenlerdenim. Her şeyi yerim ama deli gibi değil. Abartırsam da ertesi gün biraz daha dikkat ederim ama yemeksiz bir hayat düşünemiyorum.

İÇERİM AMA KONTROLLÜ!
Şimdiye kadar aldığınız en güzel hediye ne?

Annem ve babamın bana aldığı yüzüğü genelde çıkarmamaya çalışırım. Yüzüğüme her baktığımda çok iyi bir ailem olduğunu hatırlıyorum.

En son ne zaman sarhoş oldunuz?

Ben, gerçekten kolay kolay sarhoş olabilecek bir yapıya sahip değilim. İçerim ama kontrollü. Asla kötü bir hale gelmem, gelenlerin hali gerçekten çok üzücü. Keyifliyken içmesini bilen biriyim.
https://eglentr.forum.st

Kadını kadın yapan kalçadır
1 sayfadaki 1 sayfası